Wynajem systemu TOUR GUIDE

Zapraszam do wynajmu bezprzewodowego, elektronicznego systemu do oprowadzania TOUR GUIDE biura podróży, przewodników, pilotów wycieczek oraz firmy, zajmujące się m. in. organizacją imprez, prowadzeniem konferencji.

Korzystanie z systemu Tour Guide ma wiele zalet:

Dzięki niemu oprowadzanie zarówno wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz znacznie podnosi jakość usługi- nie naruszając atmosfery zwiedzanych miejsc. Przewodnik ma ułatwioną komunikację z grupą, przekaz jest jasny, bez zakłóceń wynikających często z miejskiego hałasu lub rozproszenia słuchaczy. W obiektach sakralnych i muzealnych coraz powszechniejszym staje się wprowadzanie obowiązku używania przez grupy zorganizowane tego typu urządzeń. Wiąże się to każdorazowo z dodatkową opłatą , której można uniknąć posiadając przez cały okres trwania imprezy system Tour Guide.
Przewodnicy cenią go sobie ponieważ mogą bez przeszkód porozumiewać się z grupą, przekazywać objaśnienia nie podnosząc głosu oraz nie przeszkadzając innym zwiedzającym- co w efekcie wpływa na obopólne zwiększenie komfortu na wycieczce.Zachęcam również do kontaktu firmy organizujące konferencje, sympozja. System Tour Guide sprawdza się m.in. podczas międzynarodowych spotkań biznesowych, tłumaczeń symultanicznych oraz prezentacji kontrahentom zakładów, firm znajdujących się na rozległym obszarze.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom INKA-TUR stworzyło ofertę zawierającą nowoczesny, lekki, wygodny i łatwy w obsłudze, bezprzewodowy, mobilny system Tour Guide TG-100.

W jego skład wchodzą:

- 2 x zestaw po 25 szt. odbiorników umieszczonych w 2 lekkich walizach
- główny mikrofon przewodnicki
- 2 nadajniki (jeden zapasowy)
- bezinwazyjne, higieniczne słuchawki wieszane za uchem
- smycze do zawieszenia odbiornika na szyi
- 1 x walizka- ładowarka na 35 odbiorników
- 1 x kuferek na pozostałe odbiorniki

Zalety systemu Tour Guide TG-100

Cyfrowa transmisja, nowoczesny design, małe rozmiary, zasięg do 100 metrów, synchronizacja zmiany kanału nadajnika z odbiornikami, kilkanaście godzin pracy, automatyczne wyłączanie po 20 minutach przy braku sygnału, akumulator Li-Polimerowy- pozbawiony problemów akumulatorów Ni-MH, możliwość doładowywania z ładowarki USB lub portu USB komputera, waga – tylko 37 gram = 3 x lżejszy od większości rozwiązań !

 

   

 

KOSZT WYNAJMU SYSTEMU TOUR GUIDE na dzień dla grupy i przewodnika to 350 zł brutto.

 

PROMOCJA! wypożyczając na więcej niż 5 dni - 1 dzień GRATIS!

 

Masz dodatkowe pytania- zadzwoń!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!